Ochrana povrchu laku (carshield)

« 1 z 7 »

OCHRANA POVRCHU LAKU TRANSPARENTÍ FÓLIÍ (CARSHIELD) S VYSOKÝM LESKEM A ODOLNOSTÍ PROTI POŠKOZENÍ.

Tato zcela nová technologie umožňuje dokonalou ochranu celého laku karoserie aniž by byla znatelná na jeho povrchu a jakkoliv zkreslovala jeho barvu. Tato velmi oblíbená a praktická ochranná fólie zabraňuje poškozením při drobných kolizích, vandalismu anebo chrání proti IMG_0046hologramům které vznikají při mytí v myčkách. Poskytuje možnost také kompletního celopřevleku = potažení celé karoserii vozidla „transparentním obalem“ s vysokým leskem a odolností. Fólie je ideální ochrana při provozu soukromých, firemních, sportovní, náhradních a předváděcích vozidla. Vlastností tohoto materiálu se dá využít na všech površích které potřebujete ochránit.

 

CRYSTAL PROTEC 150

 • ideálně hladká, uretanová, transparentní fólie o síle (150 μ) s vysokým leskem a extra vysokou odolností proti průrazu
 • dokonale ochrání exponované části Vašeho vozidla proti odletujícím kamínkům, štěrku od jiných vozidel, proti silniční špíně a je odolná proti působením chemikálií.
 • velmi účinně také zabraňuje poškrabání laku, hran dveří, prostor kolem zámků a klik při otvírání, poškození nárazníků při parkování a drobných kolizích.
 • zajišťuje požadovanou ochranu laku po dobu 5 – 6 let s odolností proti UV.
 • výhodou je také nízká povrchová energie která zabraňuje žloutnutí

IMG_0055

CRYSTAL PROTECT 150 a jeho použití:

 • jako dokonalá ochrana se instaluje na kapoty, nárazníky, prahy, blatníky, sloupky, hrany dveří, mlhovky, přední a zadní světla, zpětná zrcátka, stupačky, mračítka a spoilery. Dále okolo zámků, klik otevírání dveří, pod nástavby karoserie, pod střešní nosiče, na motocykly i jízdní kola…
 • dá se se použít i na celou karoserii jako celopřevlek. Ale ekonomičtější je na méně exponované části použít ochrannou fólii Clear Transparent 100 anebo fólii ShildLam 50 které se lépe tvarují a jsou levnější. Výhodou je také nízká povrchová energie která zabraňuje žloutnutí a vzniku barevných skvrn při provozu.
 • eliminuje a maskuje výrobní nedostatky povrchu laku karoserie jako je efekt pomerančové kůry.
 • Fólie jde snadno a beze zbytků lepidla odstranit.

CLEAR TRANSPARENT 100

 • 100% polyuretanová, čirá a lesklá fólie (100 μ) která zaručuje především perfektní tvarovatelnost a zároveň dokonalou ochranu laku zvolených jednotlivých částí vozidla anebo potažení celé karoserie (celopřevlek).
 • instalace této fólie je podobná jako instalace Wrap fólií. Stejně tak věrně kopíruje všechny záhyby a složité místa částí karoserie. Výhodou je nízká povrchová energie která zabraňuje žloutnutí a vzniku barevných skvrn při provozu.
 • tato fólie se dodává v lesklém i matném provedení. Při použití matné fólie vytváří po instalaci na karoserii vozidla efekt matného laku.
 • zajišťuje požadovanou ochranu laku po dobu 4 – 5 let s odolností proti UV.
 • folie jde snadno a beze zbytků lepidla odstranit. Lak pod ní je jako nový.

ShiledLam 50 (NOVINKA) IMG_0054

 • velmi tenká (50μ), ultra čirá, lesklá a vysoce přizpůsobivá ochranná polyuretanová (PU) fólie s čirým permanentním crylickým lepidlem a PET ochrannou vrstvou proti UV záření.
 • může se použít také jako ochranná anebo finální povrchová úprava karoserie u vozidel s instalovanou 3D Wrap fólii. ShildLam tuto nainstalovanou fólii dokonale ochrání proti poškrabání, UV, zažírání silniční špíny a dá jí konečný vysoký lesk.
 • výhodou je nízká povrchová energie která zabraňuje žloutnutí a vzniku barevných skvrn při provozu.
 • zajišťuje požadovanou ochranu laku po dobu 4 – 5 let s odolností proti UV. Fólie jde snadno a beze zbytků lepidla odstranit.

PŘÍKLAD DOKONALÉ OCHRANY PŘI KOLIZI, RYCHLÉ A SNADNÉ ODSTRANĚNÍ PROBLÉMU BEZ NÁSLEDKŮ POŠKOZENÍ LAKU A DALŠÍCH NÁKLADŮ NA OPRAVU.

Při kolizi fólie dokonale ochránila lak vozidla i když povrch fólie vykazuje vysoké poškození s podezřením také na poškození laku.

Při jednotlivých fázích stripu ochranné fólie CRYSTAL PROTECT 150 je zřetelně vidět že fólie dokonale ochránila lak a ten je bez jakéhokoliv poškození.

A po instalaci nové ochranné fólie je karoserie automobilu jako před nehodou. Pokud se zákazník rozhodne tuto ochrannou fólii neinstalovat jsou náklady pouze odstranění fólie.

carshield-volvo3x-1235568917

Ochranné fólie jsou respektovány pojišťovnami

ÚDRŽBA A OŠETŘOVÁNÍ OCHRANNÝCH TRANSPARENTNÍCH FÓLIÍ :

Tyto výrobky je možné zakoupit u naší společnosti přímo při instalaci, nebo zaslat na dobírku a je podmínkou naší záruky na instalovanou fó­lii!

 

V případě zájmu o instalaci nás můžete kontaktovat zde