Polep auta

« 1 z 3 »

3D WRAP FÓLIE – částečné polepy a celopřevleky PVC fóliemi které nerozeznáte od originálního laku.

S touto technologií z USA a s použitím speciálních PVC fólií pracujeme již 13 let. Jedná se o vysoce kvalitní, zátěžové a speciálně upravené hybridní fólie (tloušťka 85 – 100 – 150 mikronů) vyráběné na základě nejnovějších poznatků ve vývoji PVC a pigmentových technologií. Za posledních pět let vývoje se tato technologie maximálně zdokonalila. Kvalita WRAP Fólií s profesionální instalací jsou zárukou dokonalého designu s trvalou ochranou originálního laku a navíc odstranění instalované fólie z karoserie je velmi jednoduché.

V tuto chvíli je skutečně možné nahradit lak automobilu celopolepem Wrap fólií v základních barvách, metalických barvách, matných anebo lesklých barvách. Pro náročnější zákazníky jsou v nabídce pro celopřevlek anebo částečný polep také Carbonové fólie, Perleťové fólie a imitace broušeného hliníku. Pro jednotlivce kteří touží po originálním a nepřehlédnutelném vzhledu svého automobilu jsou připraveny Chromové fólie, imitace kůže a jeans. Anebo také semiš a Chameleon ve všech odstínech .
Viz. vzorkovník barev a konfigurátor zde
Celopolep Wrap fólií se nemusí realizovat jenom z důvodů poškozeného laku anebo za účelem změny designu vozidla. Wrap fólie jsou vhodné také pro firmy které chtějí změnit či sjednotit vzhledu svého vozového parku do jedné barvy anebo své logo realizovat na této vlastní pojízdné reklamní ploše. Fólii lze potisknou textem s firemním logem, motivy, vytvořit unikátní design dle vlastních představ a také potáhnout finální ochrannou laminací
Viz. sekce Reklama a design

 

Fólie slouží po celou dobu jako ochrana laku před poškozením v myčkách a při drobných kolizích. Toto zvedá cenu ojetého vozidla při pozdějšímu odprodeji.
Viz. sekce Ochrana karoserie

« 1 z 3 »

VÝHODY WRAP FÓLIÍ, CELOPOLEPŮ A ČÁSTEČNÝCH POLEPŮ

 • fólie se snadno instaluje, je elastická, tvárná, zachovává barvu, neprosvítá, nesmršťuje se a netrhá. Všechny ohyby a rohy vnější strany karoserie jsou pečlivě překryty bez žádných viditelných ořezaných okrajů a spojů.
 • převlek fólií je levnější než přelakování vozidla v lakovně a vyžaduje daleko kratší čas pro samotnou instalaci
 • možnost jednoduchého odstranění instalované fólie z povrchu karoserie (nutné v odborné dílně) bez porušení původního laku a zbytků lepidla
 • po odstranění fólie zvyšuje nepoškozená barva původního laku tržní hodnotu automobilu při prodeji. Anebo se může opět instalovat jiná fólie odlišné a třeba ještě výraznější barvy na karoserii automobilu
 • překrývá 100% původní odstín laku po celé ploše karoserie. Vypadá jako originální lak a taky se tak chová. Zachovává stálobarevnost a sytost barev. Je stabilní ve všech klimatických podmínkách. Odolává mrazu i vysokým teplotám.
 • fólie vždy zároveň chrání po celou dobu originál lak před blednutím vlivem UV záření. A také před poškrabáním a vzniku hologramů při mytí v automatické mycí lince, odletujícím kamínkům, agresivním chemikáliím, soli v zimě a proti hmyzu
 • velmi snadná údržba – vůz je možné mýt v myčce a ošetřovat námi doporučenými přípravky
 • při opravách šetří Wrap fólie spoustu času, protože poškozená místa se nelakují, fólie se aplikuje přímo na základní nástřik se zabroušeným povrchem. Opravy poškozených částí karoserie jsou pak podstatně levější než přelakování dílů karoserie
 • možnost vytvoření nového image a designu vozidla
 • nachází stále více uplatnění také v krátkodobém převlečení vozidel sloužících k reklamním a předváděcím účelům
 • dá se použít universálně pro částečné anebo úplné převlečení karoserií aut, motocyklů, lodí, sněžných a vodních skútrů a ostatních motorových i nemotorových dopravních prostředků a vozítek.
 • nainstalovanou fólii lze v případě havarijního pojištění připojistit – je uznávaná pojišťovnami

ZÁRUKA : Převleková fólie zaručuje 5  – 7 letou odolnost, barvy stálost a minimální údržbu. Na námi instalovanou fólii dáváme při správném ošetřování záruku 2 roky.

ÚDRŽBA A OŠETŘOVÁNÍ OCHRANNÝCH TRANSPARENTNÍCH FÓLIÍ :

Tyto výrobky je možné zakoupit u naší společnosti přímo při instalaci, nebo zaslat na dobírku a je podmínkou naší záruky na instalovanou fó­lii!

 

Vzorkovník fólií naleznete ZDE

 

V případě zájmu o instalaci wrap folie nás můžete kontaktovat zde