Speciální imitace 3D Wrap

Fólie 3D Wrap – imitace kůže a dřeva pro celopolepy karoserií

Autofólie s imitací dřeva pro rok 2009 je určena především k celkovému potažení karoserií automobilů, jejich částí a také k dekoracím v interiéru automobilu.

Tyto speciální 3D fólie se používají na exteriérové i interiérové části karoserie. Tyto autofólie špičkové kvality dokonale imitují materiál dřevo a kůži. Na první pohled jsou fólie nerozeznání od originálního materiálu.

Použití autofólie s imitací dřeva a kůže je multifunkční – na kapoty, sloupky karoserie, nárazníky, zadní a přední spoilery a také přítlačná křídla.

Fólie 3D dřevo a kůže je možné použít také na interiérové lišty dveří a části přístrojové desky. Zkrátka všude tam, kde potřebujete touto speciální autofólií navodit atmosféru přírodního materiálu u Vašeho automobilu. Výrobce garantuje stálobarevnost autofólie 5 let a to i na extrémně tepelně namáhaných segmentech jako jsou motorové víka a kapoty.

Imitační 3D fólie se snadno instalují a zajišťují vysokou tvárnost i na velmi profilovaných dílech karoserie. V ohybech tyto autofólie zachovávají barvu a neprosvítají, nesmršťují se a netrhají. 3D autofólie zároveň chrání po celou dobu originál lak před blednutím, poškrabáním, odletujícím kamínkům, agresivním chemikáliím, proti hmyzu a při mytí v automatické mycí lince.

Druhy a odstíny autofólií 3D Wrap s imitací kůže

Kůže – 3D Wrap  fólie exteriérové

– tmavě hnědá
– červenohnědá
– bílá

Kůže – 3D Wrap fólie interiérové

– černá
– bílá
– tmavěhnědá
– světlehnědá

Druhy a odstíny autofólií 3D Wrap s imitací dřeva

Dřevo – 3D Wrap fólie exteriérové

– základní škála dřevěných materiálů dle vzorkovníku
– buk, borovice, bříza, cedr, habr, hruška, jasan, jedle, mahagon, modřín, ořech, palisandr, teak, třešeň Dřevo – 3D fólie interiérové –

Dřevo základní škála dřevěných materiálů dle vzorkovníku

– buk, borovice, bříza, cedr, habr, hruška, jasan, jedle, mahagon, modřín, ořech, palisandr, teak, třešeň

Ukázka :