Co získáte instalací fólií

Co získáte instalací autofólie WINFOL a ASWF na skla Vašeho automobilu?

Nainstalované fólie na skle umožňují dokonalý a nezkreslený výhled z interieru automobilu. Zabraňují průhledu do vozidla, omezují průnik Sluneční energie a škodlivých UV + IR paprsků.

obrtonovani

1. Snížení teploty interiéru vozidla

Fólie aplikovaná na autoskla odráží a pohlcuje solární termální energii v rozmezí 33%-80%. Snížení interiérové teploty je velmi výrazné, zvláště u vozidel, které nejsou vybaveny klimatizací.

Taktéž u vozidel s klimatizací nejsou tak velké tepelné výkyvy, lidský organismus není tolik zatěžován nárazovým poklesem teploty vzduchu.

Snížení teploty interiéru má také příznivý vliv na spotřebu paliva protože redukuje zatížení klimatizace automobilu.

2. 99% zabránění průniku UV záření do interiéru vozidla

Nedochází k tzv. blednutí, přehřívání a poškození interiéru vozidla slunečním zářením. Zároveň chrání předměty, které v automobilu převážíte. 0mezením průniku těchto škodlivých paprsků také chráníte hlavně především sebe a ostatní cestující ve vozidle.

3. Podstatné snížení rizika oslnění

Už nebudete mít problémy s oslepujícím osvícením vozidlem jedoucím za Vámi a svítícím dálkovými světly.

4. Zvýšení pocitu soukromí

Jistě oceníte soukromí tonovaného autoskla vozu při cestování, zabránění průhledu do vozidla z venkovní strany a při parkování zvýšení preventivní ochrany před krádeží.

5. Autofólie je odolná proti tlakům a úderům

Dlažební kostka Vás příliš neohrozí. Zafoliováním okna se rovněž procentuálně sníží možnost vloupání do vozidla, odcizení výbavy a předmětů, nebo celého vozidla.

6. Nižší riziko úrazu při havárii odletujícími střepy z rozbitých oken

Potažení autoskla folií vám může zachránit život ! Úlomky skla při nehodě jsou fixovány na filmu, nemají možnost se svojí setrvačností při nárazu rozptýlit do interiéru vozidla a zranit cestující.

7. Nový atraktivní vzhled

Nikdo neodolá image, který instalovaný film na autoskla dodá Vašemu vozidlu.

Zajímá Vás cena tónování autoskel Vašeho vozu?