Nevíte si rady a potřebujete poradit?

Potřebujete poradit?

Renovace a ochrana světlometů

Chraňte především i svá světla

Nové, ultra čiré polykarbonátové světlomety s kompozitními skly, HID, LED a laserovými lampami mají jasné světlo s vysokou svítivostí a elegantními tvary, které jsou dokonale začleněné do designu automobilů. Jsou však extrémně citlivé na poškození drobnými kamínky, silniční kontaminací, také slunečními zářením a všem vlivům, kterým musí odolávat za běžného silničního provozu. Ochranná fólie XPEL Headlamp Protection Film má velmi odolnou vnější vrstvu, kterou je téměř nemožné prorazit anebo poškrábat. Tato fólie je dostatečně tlustá, aby zvládla přímé nárazy kamínků, odolávala UV a IR záření ale přitom stále umožňovala přirozený průchod světla jako u nového, nechráněného světlometu.

Více informací

Oblíbené produkty z našich e-shopů a prodejen

Doporučené produkty našich zákazníků pro ochranu hodnoty vozů. Zastupujeme značky Chemical Guys a XPEL, jenž jsou jedničkami na celosvětových trzích. Moderní ochranné fólie chrání lak vozu a keramické produkty udržují jeho perfektní čistotu.

Detailing a autowellness

Vše pro dokonalou čistotu

Čištění vozidel

Speciální sada pro interiéry

Mytí vozidel

Speciální sada pro exteriéry

Ochranné fólie XPEL

Protisluneční a ochranné fólie

Objevte náš celý brand

Naše společnost zastupuje několik světových dodavatelů a pro každý sortiment a odvětví provozujeme vlastní specializované webové stránky a e-shopy.

Xpel
Nanovax
Smart detailing