Školení

bsdubaca

Akreditovaný vzdělávací a výukový program TRIESTE a. s.

Kontakt MT: 604 231 224
informace: manasova@trieste.cz
tel.pevná linka : 577 107 185
kontaktní osoba : Jana Maňasová

Obory kurzů a školení

 

Lepení autofólií

Lepení autofólií bez demontáže na autoskla vozidel

Rekvalifikační kurz je určen pro začátečníky, kteří si chtějí osvojit techniky lepení autofolií a získat vzdělání, které je potřebné k vykonávání činnosti jako OSVČ. Kurz se skládá z krátké praktické části a poté intenzivní výuky praktického lepení s lektorem.

  • Termíny: duben – obsazeno, 13.- 17.května 2019
  • Délka kurzu: 94 hodin
  • Cena: 28.300,- bez DPH
  • Popis kurzu
  • Přihláška ke stažení


Školení lepení folií na okna aut – tónování autoskel

Jednodenní školení lepení folií na autoskla- tónování autoskel- zaměřené na zdokonalení konkrétních technik lepení autofolií a jejich znalosti. Je vhodné jak pro začátečníky, pokročilé, tak i pro profesionály v oboru. Každému účastníkovi se věnujeme individuelně v praktické části.

Dvoudenní školení lepení folií na okna aut – tónování autoskel vč. zkoušky

8-17 hodin.
Potřebujete Vy nebo Váš zaměstnavatel Osvědčení o znalosti lepení folií, registraci odborného nebo montážního pracoviště? Nebo jste samoukem v oboru, umíte lepit, ale nedaří se Vám stále  nalepit zadní  okno z jednoho kusu?
Dvoudenní školení lepení folií na autoskla- tónování autoskel- zaměřené na zdokonalení konkrétních technik lepení autofolií a jejich znalosti. Je vhodné jak pro začátečníky, pokročilé, tak i pro profesionály v oboru. Každému účastníkovi se věnujeme individuelně v praktické části.

Lepení 3D Wrap na karoserii

Dvoudenní kurz je určen pro začátečníky, kteří se chtějí věnovat polepům aut. Skládá se z krátké praktické části a poté intenzivní výuky praktického lepení s lektorem.

Lepení 3D Wrap na karoserii

Rekvalifikační kurz je určen pro začátečníky, kteří se chtějí věnovat ať již profesionálně polepům aut. Skládá se z krátké praktické části a poté intenzivní výuky praktického lepení s lektorem, celodenně po dobu jednoho týdne (minimálně) formou velmi intenzivní celodenní výuky.

  • Termíny: dube obsazeno, 13.- 17.května 2019
  • Cena: 19.300,- bez DPH
  • Popis kurzu

Péče o vozidla – PROFFESIONAL CAR CARE

Dvoudenní školení technologie proffesional car car – produkt SmartWax – mytí a čištění vozidel PROFFESIONAL CAR CARE – Master Franchising Group. Toto školení je vhodné jak pro začátečníky, pokročilé, tak i pro profesionály v oboru. Každému účastníkovi se věnujeme individuálně v praktické části.

Lepení fólií na budovy

Jednodenní školení lepení folií bezpečnostních a tepelně izolačních, zaměřené na zdokonalení konkrétních technik lepení a znalost. Je vhodné jak pro začátečníky, pokročilé, tak i pro profesionály v oboru. Každému účastníkovi se věnujeme individuelně v praktické části.

 

Rekvalifikační školení lepení folií bezpečnostních a tepelně izolačních. Každému účastníkovi se věnujeme individuelně v praktické části.

Akreditovaný vzdělávací a výukový program Smart Detailing University     Zlín-Praha

Kontakt MT: 774 905 905
informace: manas@trieste.cz, www.smartdetailinguniversity.cz
kontaktní osoba : Tibor Maňas

Obory kurzů a školení

 

DIY Basics of detailing / základy detailing

Vice informací zde

Jak aplikovat vosky? Který glaze je ideální pro můj lak? Jak se zbavit poškrábaného laku po zimě? Čím vyčistit špinavý koberec? Jak se zbavit kontaminovaného laku? Mám dát nejprve glaze nebo sealent? Jaký kotouč si mám vybrat pro korekci mého laku? Jak ochránit disky kol na 5000km???

Také máte otázky, na které si nedokážete sami odpovědět? Chtěli by, jste se o tom pobavit s člověkem, který se věnuje detailingu a mohl by vám doporučit mnohé tipy a triky?

  1. Interaktivní Chemical Guys & Smart Detailing University je pro Vás zde téměř každou sobotu od 10:00 ve Zlíně a v Praze!!! Termíny: každá první sobota v měsíci

 

Délka kurzu: 6 hodin

Cena: 999,- s DPH

 

DIY Intro to Buffing & Polishing / Leštění a korekce laků

Vice informací zde

Už jste někdy chtěli pořádně vyleštit vaše auto pomocí rotační nebo orbitální leštičky, ale měli jste příliš velký strach z poškození laku nebo se Vám nedostala příležitost? Smart detailing University je Úvod do broušení a leštění laků. Je navržen tak, aby mohl vzdělávat všechny studenty pro správné používání obou leštiček a chemikálií. Je to ideální workshop pro všechny, kteří „si-to-rádi-dělají-sami „, nadšence, kteří chtějí uplatnit své dovednosti na další úroveň. Vyuku vedeme na profesionální úrovni s profesionálem! Ukážeme Vám jediný správný způsob, jak si vylešti lak beze všech obav!

Délka kurzu: 6 hodin

Cena: 1572,- s DPH

 

 

Master Training Course / čas pro skutečného detailing entuziastu

Vice informací zde

Master detailling course je profesionálně zaměřený výcvikový kurz pro opravdové mistry v oboru. Hlavním předmětem výuky je kompletní řada Chemical Guys a jeho příslušenství. Na tomto trainingu se dozvíte, jaké jsou světové novinky v oblasti autodetailingu, správné technologie, využívání nanotechnologie a inteligentních pomůcek, které rapidně usnadňují práci.

 

Délka kurzu: 8 hodin

Cena: 1572,- s DPH