Školení

bsdubaca

Akreditovaný vzdělávací a výukový program TRIESTE a. s.

Kontakt MT: 604 231 224
informace: manasova@trieste.cz

kontaktní osoba : Jana Maňasová

Obory kurzů a školení

 

Lepení autofólií – Rekvalifikace

Lepení autofólií bez demontáže na autoskla vozidel

Rekvalifikační kurz je určen pro začátečníky, kteří si chtějí osvojit techniky lepení autofolií a získat vzdělání, které je potřebné k vykonávání činnosti jako OSVČ. Kurz se skládá z krátké praktické části a poté intenzivní výuky praktického lepení s lektorem. Lepí se na trenažerech vozu a poté na rozdílných typech   vozidel. 

Mimo samoplátce je možné uhradit kurs úřadem práce nebo z aktulních výzev EU,

 • Termíny: říjen OBSAZENO
 • 2021  obsazeno
 • kursy pro úřady práce na dotaz průběžně -na požádání vystaví potvrzení pro UP
 • Cena: 28.300,- bez DPH
 • Popis kurzu
 • Přihláška ke stažení


Školení JEDNODENNÍ lepení folií na okna aut – tónování autoskel s certifikátem 

Jednodenní školení lepení folií na autoskla- tónování autoskel- zaměřené na zdokonalení konkrétních technik lepení autofolií a jejich znalosti. Je vhodné pro  pokročilé, tak i pro profesionály v oboru. Každému účastníkovi se věnujeme individuelně v praktické části.

SOučásti jednodenního školení je nejen teoreticý výklad vyhlášky, ale i půldenní praktická část.

Výstupem je složení zkoušky a Certifikát odbornosti, registrace Montážního pracoviště.

 • Termíny:, na dotaz, 8,30- 16 hodin
 • Cena: 12000,- bez DPH
 • Popis kurzu
 • Přihláška ke stažení

DVOUDENNI školení lepení folií na okna aut – tónování autoskel vč. zkoušky

8-17 hodin.
Potřebujete Vy nebo Váš zaměstnavatel Osvědčení o znalosti lepení folií, registraci odborného nebo montážního pracoviště? Nebo jste samoukem v oboru, umíte lepit, ale nedaří se Vám stále  nalepit zadní  okno z jednoho kusu?
Dvoudenní školení lepení folií na autoskla- tónování autoskel- zaměřené na zdokonalení konkrétních technik lepení autofolií a jejich znalosti. Je vhodné jak pro začátečníky, pokročilé, tak i pro profesionály v oboru. Každému účastníkovi se věnujeme individuelně v praktické části.

Výstupem je složení zkoušky a Certifikát odbornosti.

 • Termíny:   29+30.11. 2021 , 8-17 Hodin
 • Cena: 12.200,- bez DPH
 • Přihláška

Lepení 3D Wrap na karoserii – dvoudenní školení s Certifikátem

Dvoudenní kurz je určen pro mírně pokročilé, kteří se chtějí věnovat polepům aut. Mají základní znalosti o lepení, nicméně stále se opakují chyby při práci.. Skládá se z krátké praktické části a poté intenzivní výuky praktického lepení s lektorem formou velmi intenzivní práce na problematických místech karoserie vozidel. Zkouší se různé techniky lepení.

 • Termíny: říjen, listopad 2021 obsazeno
 • Cena: 12000,- bez DPH
 • https://www.trieste.cz/wp-content/uploads/202011zavazna-prihlaska-2.docx

Lepení 3D Wrap na karoserii – Rekvalifikace

Rekvalifikační kurz je určen pro začátečníky, kteří se chtějí věnovat ať již profesionálně polepům aut. Skládá se z krátké praktické části a poté intenzivní výuky praktického lepení s lektorem, celodenně po dobu jednoho týdne (minimálně) formou velmi intenzivní celodenní výuky. Mimo samoplátce je možné uhradit kurs úřadem práce nebo z aktulních výzev EU,

Výuka probíhá na trenažerech části vozu a poté na celém vozidle.

 • Termíny:
  • Termíny: , 29.11.-3.12.2021
  • kursy pro úřady práce na dotaz průběžně – na požádání vystavíme potvrzení pro UP
 • Cena: 24300,- bez DPH
 • Popis kurzu

Péče o vozidla – PROFFESIONAL CAR CARE

 • více na www.smartdetailinguniversity.cz

Lepení fólií na budovy – školení s certifikátem

Jednodenní školení lepení folií bezpečnostních a tepelně izolačních, zaměřené na zdokonalení konkrétních technik lepení a znalost. Je vhodné jak pro začátečníky, pokročilé, tak i pro profesionály v oboru. Každému účastníkovi se věnujeme individuelně v praktické části.

 

Akreditovaný vzdělávací a výukový program Smart Detailing University     Zlín-Praha

Kontakt MT: 774 905 905
informace: manas@trieste.cz, online přihláška na www.smartdetailinguniversity.cz
kontaktní osoba : Tibor Maňas

Obory kurzů a školení

 

DIY Basics of detailing / základy detailing

Vice informací zde

Jak aplikovat vosky? Který glaze je ideální pro můj lak? Jak se zbavit poškrábaného laku po zimě? Čím vyčistit špinavý koberec? Jak se zbavit kontaminovaného laku? Mám dát nejprve glaze nebo sealent? Jaký kotouč si mám vybrat pro korekci mého laku? Jak ochránit disky kol na 5000km???

Také máte otázky, na které si nedokážete sami odpovědět? Chtěli by, jste se o tom pobavit s člověkem, který se věnuje detailingu a mohl by vám doporučit mnohé tipy a triky?

 1. Interaktivní Chemical Guys & Smart Detailing University je pro Vás zde téměř každou sobotu od 10:00 ve Zlíně a v Praze!!! Termíny: každá první sobota v měsíci

 

Délka kurzu: 6 hodin

Cena: 1890,- s DPH

 

DIY Intro to Buffing & Polishing / Leštění a korekce laků

Vice informací zde

Už jste někdy chtěli pořádně vyleštit vaše auto pomocí rotační nebo orbitální leštičky, ale měli jste příliš velký strach z poškození laku nebo se Vám nedostala příležitost? Smart detailing University je Úvod do broušení a leštění laků. Je navržen tak, aby mohl vzdělávat všechny studenty pro správné používání obou leštiček a chemikálií. Je to ideální workshop pro všechny, kteří „si-to-rádi-dělají-sami „, nadšence, kteří chtějí uplatnit své dovednosti na další úroveň. Vyuku vedeme na profesionální úrovni s profesionálem! Ukážeme Vám jediný správný způsob, jak si vylešti lak beze všech obav!

Délka kurzu: 6 hodin

Cena: 2790,- s DPH

 

 

Master Training Course / čas pro skutečného detailing entuziastu

Vice informací zde

Master detailling course je profesionálně zaměřený výcvikový kurz pro opravdové mistry v oboru. Hlavním předmětem výuky je kompletní řada Chemical Guys a jeho příslušenství. Na tomto trainingu se dozvíte, jaké jsou světové novinky v oblasti autodetailingu, správné technologie, využívání nanotechnologie a inteligentních pomůcek, které rapidně usnadňují práci.

 

Délka kurzu: 8 hodin

Cena: 3790,- s DPH